Jest taki dowcip!

1973-01-01
Ad Oculos
satyra
2009-01-01

Ja zatytułowałbym to raczej "Poradnik ciętej riposty". Jest to oryginalna pozycja, która zupełnie przypadkiem wpadła mi w łapki. Część z dowcipów które autor sugeruje opowiadać we wskazanych w poradniku sytuacjach zdezaktualizowała się nieco, bo prac rozlicznych i różnorodnych w ramach czynu młodzieżowego już nikt nie dokonuje. Ale idea poradników aktualna jest nadal, co...

Dyskusje

• Papierowe
  • Kolekcja domowa
  • 2016
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Jest taki dowcip!