Królowa. Matka Boża z Jasnej Góry

Okładka książki Królowa. Matka Boża z Jasnej Góry Grzegorz Górny, Janusz Rosikoń
Okładka książki Królowa. Matka Boża z Jasnej Góry
Grzegorz GórnyJanusz Rosikoń Wydawnictwo: Wydawnictwo Zakonu Paulinów "Paulinianum" powieść historyczna
powieść historyczna
Wydawnictwo Zakonu Paulinów "Paulinianum"
2017-09-08
2017-09-08

Okładka książki Maryja. Biografia. Najbardziej wpływowa kobieta w dziejach Grzegorz Górny, Janusz Rosikoń
Maryja. Biogra... Grzegorz Górny, Jan...
Okładka książki La Salette. Objawienie Matki Bożej Grzegorz Górny, Janusz Rosikoń
La Salette. Ob... Grzegorz Górny, Jan...
Okładka książki Tajne archiwum watykańskie Grzegorz Górny, Janusz Rosikoń
Tajne archiwum... Grzegorz Górny, Jan...
Okładka książki Zło dobrem zwyciężył. Święty Jerzy XX wieku Grzegorz Górny, Włodzimierz Rędzioch, Janusz Rosikoń
Zło dobrem zwy... Grzegorz Górny, Wło...

Górny jako dziennikarz ma dobre pióro. Książka to elegancko wydany mini-album lub maxi-przewodnik po Jasnej Górze. Spisane są tam dzieje klasztoru, historia zakonu oraz najważniejsze, czyli opowieść o Ikonie Matki Bożej

Przepiękna książka o Martce i Królowej Polski z Jasnej Góry, piękny album pokazujący dzieje naszego narodu polskiego, jak zawsze oddawaliśmy się pod jej opiekę, od królów przez biskupów po zwykłych ludzi. Zawsze jej ufamy, bo to nasza Matka. To ona nas broni i prowadzi, błogosławi i pomaga. Książka nie tylko dla wierzących ale dla każdego Polaka.

Cudownie wydana książka o najpiękniejszym i najbardziej znanym miejscu kultu maryjnego w Polsce. Bez Jasnej Góry nie byłoby Polski... Autorzy przedstawiają historię Jasnej Góry, jej powiązania z wydarzeniami z historii naszego kraju. Prezentują cuda zdziałane za przyczyną Królowej Polski.
Książkę wydano z okazji 300-lecia koronacji Matki Boskiej Częstochowskiej.
Polecam dla tych, którzy interesują się Jasną Górą, historią Polski lub, tak jak ja, pokochali te miejsce i chcą mieć w swojej biblioteczce pozycję o tym szczególnym miejscu.

Książkę wydano z okazji 300-lecia koronacji Matki Boskiej Częstochowskiej.
Polecam...

• Filozofia i sprawy ducha