Cuda świętej Rity. Świadectwa i modlitwy

religia
WAM
2017-06-01
2017-06-01

Okładka książki Święta Rita – niezawodna patronka od spraw trudnych i beznadziejnych. Modlitewnik Katarzyna Stokłosa, Marek Wójtowicz SJ
Święta Rita – ... Katarzyna Stokłosa,...
Okładka książki Cuda świętego Szarbela. Świadectwa i modlitwy Małgorzata Pabis, Katarzyna Stokłosa
Cuda świętego ... Małgorzata Pabis, K...

Cuda świętej Rity. Świadectwa i modlitwy” to ksiażka która przeczytałam jako pierwsza w tym miesiacu. Sięgnęłam po nia nie bez powodu. Cała historia jest bardzo krótka... Będac na wakacjach w Polsce na mojej drodze pojawiła się Ona-św. Rita. Miałam okazję, przez różne zbiegi okoliczności odwiedzić piękny kościół w Głębinowie, koło Nysy. To tam, poraz pierwszy zetknęłam się z kultem św.Rity nie wiedzac absolutnie nic o samej Świętej. Po jednym z nabożeństw wróciłam do domu z róża, która nawiazuje do tej właśnie Świętej.
Ksiażka zdecydowanie przybliżyła mi postać Rity, a świadectwa w niej zawarte wyjaśniaja skad tak wielkie zainteresowanie akurat ta Święta. Powód jest prosy, jest to patronka od spraw beznadziejnych. Gdzie wydawać by się mogło, że już nic nie da się zrobić z pomoca przychodzi Ona-św.Rita.

Naprawdę WARTO poczytać o tej niezwykłej Augustiance , jest to jedna z wielu książek o świętej Ricie z którymi miałem przyjemność się zapoznać - polecam każdą .

• Posiadam 📚
  • Przeczytane w 2020