Żubr Pompik. Wyprawy. Plan bobra

Tomasz Samojlik Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Żubr Pompik. Wyprawy (tom 3) literatura dziecięca
Media Rodzina
żubr pompik pompik tomasz samojlik przyroda polska przyroda natura literatura dziecięca dla dzieci
Żubr Pompik. Wyprawy (tom 3)
literatura dziecięca
2017-12-30

Bardzo lubię książki o rodzince żubrów. Uczą wielu ciekawych rzeczy o przyrodzie, a tak zupełnie przy okazji pokazują jak dziecko powinno się zachowywać. Co więcej lubi je też mój małoletni słuchacz. Tym razem zajrzymy do Wigierskiego Parku Narodowego, gdzie spotkamy bobry. Dowiemy się jak wyglądają ich domy oraz jak się nazywają, a także kto korzysta na tamach budowanych...

Na półkach: , , , , , , ,

„Żubr Pompik. Wyprawy” to cykl książeczek o sympatycznej rodzinie żubrów: tacie Pomruku, mamie Poradzie, Polince i jej starszym bracie Pompiku, którzy z rodzinnej Puszczy Białowieskiej wędrują przez całą Polskę i odwiedzają parki narodowe.

Część 3 „Plan bobra”
Rodzina żubrów zawędrowała do Wigierskiego Parku Narodowego- krainy jezior: małych, dużych i wielkich,...

Mądra, edukacyjna a przy tym bardzo zabawna. Do czytania w każdym wieku, chyba od zerówki do czwartej klasy. Bardzo nam przypadła do gustu!

ŻUBRY, BOBRY I JEZIORA

Trzeci i póki co ostatni tom „Wypraw” Żubra Pompika (wszystko wskazuje jednak na to, że będzie ich jeszcze dwadzieścia), nie zwalnia tempa. Sympatyczni bohaterowie kontynuują swoją wyprawę po Polsce, poznają świat, zwierzęta i ich otoczenie i przeżywają wiele przygód. A czytelnik wraz z nimi odkrywa sekrety parków narodowych naszego kraju.

Do tej...

• Dla dzieci