Dyskusje o książce Córki latarnika

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosik na kwiecień 2021
Rozumiem i zgadzam się w 100%, bo pomysł naprawdę dobrze się zapowiadał.
6 tyg. temu
Nie tylko na śmigus-dyngus. 15 książek z wodą jako motywem przewodnim
W tym zacnym gronie powinien się jeszcze znaleźć "Moby Dick" i "20 000 mil podmorskiej żeglugi"
10 tyg. temu
Książki o seniorach – niezwykłe opowieści na Dzień Babci i Dziadka
W przypadku „Kółko się pani urwało” zaskakujące okazało się to, że czytają je osoby w różnym wieku. Najmłodsi o których wiem mają po 14 lat:)
11 tyg. temu
Urlop nad wodą? Tylko z książką. 8 książek o morzu, jeziorach i rzekach
 Stary człowiek i morze Stary człowiek i morze Jedyna prawilna lektura o morzu :D A tak serio, czytam właśnie „Była sobie rzeka” i jestem w połowie lektury nie mogąc pojąć fenomenu tej książki. Dla mnie (jak do tej pory) to powieść z gatunku: Szału nie ma.
47 tyg. temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (PAŹDZIERNIK 2018)
Witam, chetnie zamienie sie na zycie po dunsku :) Mam do zaoferowania: "Kiedy na mnie patrzysz" - Agata Czykierda "droga do domu" - Gargaś "Zgoda na szczescie" - Ficner - Ogonowska "szkola żon" - witkiewicz "jedenascie godzin" - Paulina Simons ""obudz sie kopciuszku " - Natalia Sońska " Tylko mnie popros" - Sylvia Day " ostatni tacy przyjaciele"v - Tomasz lach "Na...
2 lata temu