Uszanuj siebie. Wewnętrzna sztuka dawania i przyjmowania

Okładka książki Uszanuj siebie. Wewnętrzna sztuka dawania i przyjmowania Patricia R. Spadaro
Okładka książki Uszanuj siebie. Wewnętrzna sztuka dawania i przyjmowania
Patricia R. Spadaro Wydawnictwo: Galaktyka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Galaktyka
2017-09-14
2017-09-14

Okładka książki Twoje siedem centrów energii Elizabeth Clare Prophet, Patricia R. Spadaro
Twoje siedem c... Elizabeth Clare Pro...
Okładka książki Alchemia serca.Jak dawać i otrzymywać więcej miłości Elizabeth Clare Prophet, Patricia R. Spadaro
Alchemia serca... Elizabeth Clare Pro...

Świetna książka, szczególnie dla kobiet, bo obala mity kulturowe, w które nauczyłyśmy się wierzyć. Minus za skomplikowane i długie zdania, ale da się przebrnąć.

Książka bardzo długo czekała na swoją kolej, bo odstraszała mnie jej okropna okładka. Ale nie należy oceniać książki po okładce. Jej treść bardzo mnie zaskoczyła, bo niewiele jest książek tak ciekawych i mądrych, a jednocześnie ze wskazówkami jak wcielić zmiany w życie. Czytanie było przyjemnością.

Wspaniała książka o rozwijaniu miłości i szacunku do samej siebie. O równowadze w dawaniu i przyjmowaniu, o nauce przyjmowania komplementów i słuchania intuicji. O odrzuceniu ciężkich, niewygodnych spraw i kieratu, który burzy naszą przestrzeń. O otwarciu się na drogę do szczęścia, zamykaniu pewnej przestrzeni. Pytaniu siebie, czy jest nam wygodnie i czy właśnie tak chcemy żyć.

Troszczysz się o siebie tak bardzo jak o innych? Jeśli nie to koniecznie przeczytaj tę książkę.

Jedyny minus to korekta i redakcja - niektóre sformułowania są bardzo nietrafione (prawdopodobnie może wina tłumaczenia). Jest też dużo literówek - mnie to zawsze trochę przeszkadza w odbiorze książki.

Bardzo madra zyciowo ksiazka , polecam

Bardzo madra zyciowo ksiazka , polecam

Urzekła mnie ta książka. Piękna, mądra i prawdziwa.

Urzekła mnie ta książka. Piękna, mądra i prawdziwa.

• Rozwój/psychologia
  • Psychologia
  • Miłość

Dodaj cytat z książki Uszanuj siebie. Wewnętrzna sztuka dawania i przyjmowania