New York, Actually

Sarah Morgan Wydawnictwo: Harlequin Books S.A Cykl: Pozdrowienia z Nowego Jorku (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Harlequin Books S.A
pies prawnik Nowy Jork
New York, Actually
Pozdrowienia z Nowego Jorku (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
angielski
pies prawnik Nowy Jork
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Przyjemna osadzona w wielkim mieście historia ludzi którzy wyprowadzając psy do parku nawiązują relację poddają się zauroczeniu i zakochują w sobie. Przyjemnie i lekko napisana historia.

Są kobiety, którym prościej przychodzi kochać psa, niż człowieka - taka jest Molly.
Są mężczyźni, którzy wolą udawać, że miłość jest przereklamowana, a im wystarczy łóżko - taki jest Daniel.
Są też czytelniczki, które w ksiazkach szukają czegoś więcej niż wielomiejskiego banału, z parą sympatycznych gejów w tle.
Historia tej pary była bardzo współczesna tzn. on nastawiony...

To nie jest moje pierwsze spotkanie z tą autorką. Ale myślę, że nie ostatnie. Polubiłam bohaterów tej serii. Miło, że w każdym kolejnym tomie, choć główni bohaterowie są inni, to ich przyjaciele występowali w poprzednich częściach,to ładnie dopełnia ich historię.
Łatwo się ją czyta, jest w niej spora dawka humoru, a akcja szybko się posuwa. Polecam na odprężenie.

Kolejna część serii, która podobnie jak poprzednie części jest zabawna i czarującą. Autorka również tutaj nie zawiodła i spotykamy się z ciekawymi postaciami, zabawnymi dialogami a to wszystko przy wciągającej fabule. Molly, autorka, udziela porad dotyczących związku na swoim blogu oraz pisze o znalezieniu idealnego partnera. Dodatkowo jest właścicielką dalmatyńczyka o...

Trafiła kosa na kamień.
Kosą w tym przypadku jest Daniel, brat znanych nam z poprzednich części Fliss i Harry przyjaciel Matta, prawnik rozwodowy i podrywacz. A kamieniem Molly. Molly to nowa postać, również nowa mieszkanka Nowego Jorku, psycholog od związków. Nowa, ale jednak dziewczyny z Urban Gene zna ;)

Wydawałoby się, że nie ma dwóch bardziej różniących się od siebie...

Molly kobieta z przeszłością, Daniel mężczyzna, który aby zdobyć Molly pożyczy nawet psa :)

• 2018
  • Romanse