Spencer Cohen, Book One

Okładka książki Spencer Cohen, Book One N.R. Walker
Okładka książki Spencer Cohen, Book One
N.R. Walker Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Spencer Cohen (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Spencer Cohen (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-02-12
2016-02-12
9781523220465
MM

Na półkach: , , , , , , ,

Opinia może zawierać SPOILERY!

No dobrze... przez miesiące byłam zachęcana przez znajome, aby wziąć w obroty romanse z kategorii MM... wahałam się trochę, bo jestem zwolenniczką romansów FM, ale od jakiegoś czasu widzę, że wszystko zaczyna być tak strasznie wtórne i powtarzalne, że naprawdę często tracę zainteresowanie historią... dlatego też po namowach znajomych postanowiłam się spróbować czy ta nowa gałąź romansu przypadnie mi do gustu. Polecono mi na początek coś subtelnego, dość lekkiego i padło na książkę o Spencerze Cohenie.

Spencer Cohen to mężczyzna, którego profesją jest świadczenie usług mających na celu wywołanie zazdrości u byłego partnera klienta, aby przekonać się czy zechce do niego wrócić. W taki sposób poznaje Andrew'a, który chce odzyskać swojego narzeczonego Eli'ego.

Początkowa niechęć Andrew'a do tego sposobu odzyskania ukochanego szybko przemienia się w sympatię do Spencera.

Spencer i Andrew spędzają razem sporo czasu... Czy Andrew nadal będzie chciał Eli'ego z powrotem, kiedy przyjdzie czas na podjęcie decyzji?

To moje pierwsze takie prawdziwe, prawdziwe MM i muszę powiedzieć, że nie mogłam się oderwać od tej książki. Zaczęłam czytać ją wieczorem z myślą "poczytam chwilę przed snem", ale skończyło się na tym, że spać poszłam około 4 nad ranem, bo musiałam dokończyć. I to jest nawet trochę zaskakujące, bo to nie jest książka akcji, fabuła jest raczej spokojna i zrównoważona, ale... no coś w tej książce było. Była niesamowita chemia pomiędzy bohaterami. Było to też dla mnie zaskoczenie, bo myślałam, że to będzie bardziej szorstkie, a okazało się bardzo przyjemne i często wręcz słodkie...

Spencer i jego przeszłość przyprawiła mnie o smutek, bo został zdradzony i skrzywdzony przez najbliższych. Szczęście całe, że ma grupę wspaniałych przyjaciół.

Andrew jest młodym mężczyzną, który jest bardzo niepewny własnej wartości pomimo tego, że osiągnął duży sukces zawodowy. Jest duszą artysty, ale nie został zrozumiany prze ostatniego partnera co spowodowało chyba utratą pewności siebie.

Spencer docenia wszelkie dokonania Andrew'a a mężczyźni zbliżają się do siebie w ekspresowym tempie.

I tak oto Spencer, który jest szczelnie odgrodzony od odczuwania romantycznych uczuć do drugiej osoby przepada błyskawicznie dla porządnickiego i starającego się odzyskać byłego narzeczonego Andrew'a.

Jestem pozytywnie zaskoczona i z pewnością przeczytam serię do końca i myślę, że spróbuję swoich sił także z innymi pozycjami MM :)

Opinia może zawierać SPOILERY!

• E-Booki
  • Erotyka/Romans