Wojna w przestworzach

Herbert George Wells Wydawnictwo: Wydawnictwo CM Seria: Klasyka literatury angielskiej fantastyka, fantasy, science fiction
The War in the Air
Data 1. wydania:
2017-05-19
Wydawnictwo CM
The War in the Air
Wydawnictwo CM
fantastyka, fantasy, science fiction
Klasyka literatury angielskiej

Nie wiem, czy to nie najlepsza książka H. G. Wellsa, choć nie jest najbardziej znana. Wizja wojny totalnej między Niemcami a Wielką Brytanią, USA, Chinami a Japonią. Wyjątkowe wydanie z oryginalnymi grafikami.

• Sci-Fi
  • U Herbert George Wells
  • BELETRYS
  • Chcę w prezencie
  • Klasyka
  • Fantastyka naukowa
  • Literatura - fikcja

Dodaj cytat z książki Wojna w przestworzach