Klasycyzm i klasycyzmy

sztuka
1994-01-01
830111455X
klasycyzm

Książka dość chaotyczna, ponieważ nie stanowi materiału opracowanego od początku do końca przez jednego autora, a raczej stanowi zbiór materiaów konferencyjnych opracowanych przez różnych badaczy. W konsekwencji mamy tu do czynienia z szerokim zakresem tematyki, od architektury klasycznej, przez rzeźbę, malarstwo, do literatury. Do tego dochodzą jeszcze materiały...

• Art&Architecture

Jerzy Kowalczyk Klasycyzm i klasycyzmy Zobacz więcej