Serce węża

Iwan Jefremow Wydawnictwo: Solaris Cykl: Wielki Pierścień (tom 3) Seria: Galaktyka Gutenberga fantastyka, fantasy, science fiction
Solaris
Wielki Pierścień (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Galaktyka Gutenberga

2 opowiadania związane ze światem opisanym w "Mgławicy Andromedy", dwa samodzielne. Niezmiernie słabe, przeideologizowane nowele, stworzone na zasadzie paradoksu - naukowiec autor ślepo wierzący w najbardziej morderczą ideologię świata.
Z ostatniego z nich "Tajemnica Hellenów" wynika jednoznaczne uwielbienie Jefremowa dla nauki i rozumu. Szkoda tylko, że Jefremow nie...

• 📣 Ach! Moja kolekcja
  • Książki
  • Fantastyka naukowa
  • Braki
  • Galaktyka Gutenberga - Solaris
  • 🚀 Fantastyka naukowa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Serce węża