Raport wojenny

2017-11-20
2017-11-20
36 min.
Inne

Okładka książki Poetki na czasy zarazy Anna Adamowicz, Sara Akram, Bárbary Elizabeth Alí, Lauren K. Alleyne, Zofia Bałdyga, Justyna Bargielska, Sanja Bavić, Kristin Berget, Anna Błasiak, Malika Booker, Julia Cimafiejewa, Anna Dwojnych, Dominika Dymińska, Marta Eloy Cichocka, Julia Fiedorczuk, Salena Godden, Wioletta Grzegorzewska, Noor Hindi, Urszula Honek, Agata Jabłońska, Genowefa Jakubowska-Fijałkowska, Lubow Jakymczuk, Kamila Janiak, Maria Jastrzębska, Aneta Kamińska, Joanna Kessler, Barbara Klicka, Emilia Konwerska, Aldona Kopkiewicz, Justyna Kulikowska, Małgorzata Lebda, Joanna Lech, Zoe Leonard, Ida Linde, Natalia Malek, Nina Manel, Krystyna Miłobędzka, Joanna Mueller, Kira Pietrek, Jolanta Prochowicz, Bianka Rolando, Marta Ewa Romaneczko, Olive Senior, Renata Senktas, Patrycja Sikora, Maja Staśko, Julie Stn-Knudsen, Sara Szamot, Yvonne Weekes, Iryna Wikryrczak, Bartosz Wójcik, Rudka Zydel
Ocena 8,5
Poetki na czas... Anna Adamowicz, Sar...

szkoda że tak mało tych wierszy, są tak dobre

szkoda że tak mało tych wierszy, są tak dobre

poezja trzeszczących kości

poezja trzeszczących kości

Nie rozumiem zachwytów tą książką. Zdarzają się wiersze dobre, lecz jako całość jest to dość przewidywalne. Zobaczymy, jak autorka będzie rozwijać swój talent.

Lawirujące formalnie strzały, często kapiszony. Angaż społeczno-polityczny wtórnie przewidywalny, ale trafny. Przeczytać wciąż warto.

Dodaj cytat z książki Raport wojenny