Raport wojenny

Agata Jabłońska Wydawnictwo: Biuro Literackie poezja
Biuro Literackie
poezja
Inne

Lawirujące formalnie strzały, często kapiszony. Angaż społeczno-polityczny wtórnie przewidywalny, ale trafny. Przeczytać wciąż warto.

Nie rozumiem zachwytów tą książką. Zdarzają się wiersze dobre, lecz jako całość jest to dość przewidywalne. Zobaczymy, jak autorka będzie rozwijać swój talent.

poezja trzeszczących kości

szkoda że tak mało tych wierszy, są tak dobre

Dyskusje

• 2018
  • Przeczytane w 2018
  • 2017
  • Literatura polska

Dodaj cytat z książki Raport wojenny