Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.90 zł do 34.90 zł

Fashion Victim

Patronat LC
Corrie Jackson Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Sophie Kent (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Breaking Dead

Oficjalne recenzje i

Morderczy Tydzień Mody

Link do recenzji

Konto usunięte

Szybka akcja, nieprzewidywalne zakończenie, barwni bohaterowie, zero nudy i przeciągania, czyli to co lubię najbardziej. Dla mnie bardzo dobry kryminał.

Jak zwykle przeczytałam najpierw dz.2 a potem 1. Słuchałam audiobooka i mogę powiedzieć krótko na razie mam dość tej autorki.

Śledztwo w sprawie zabójstwa dwóch modelek pokazane z perspektywy dziennikarki londyńskiego dziennika.
Dobrze się czyta, dobra fabuła, ciekawe wątki.
Polecam dla fanów kryminałów.

Aż głupio, że tak poważna tematyka pozostawiła mnie do tego stopnia obojętną na losy bohaterów. Niestety moim zdaniem słaba dość ta książka.

Początek trochę nudny ale tak od 40 strony się rozkręciło.
Można przeczytać w zimowe wieczory

Hej kochani

Sophie Kent to dziennikarka, która nie odpuści żadnej sprawy, a ta jest wyjątkowo skomplikowana, dodatkowo rozgrywa się w świecie mody, a jak wiemy tam wszystko jest jedną wielką tajemnicą. Jak Corrie Jackson poradziła sobie z tym thrillerem? Osobiście uważam, że znakomicie. Książka wciąga od samego początku i trzyma w napięciu do końca.

„Fashion Victim”...

Miło przeczytać coś z nowych brytyjskich kryminałów pisanych przez kobiety, co nie jest domestic thrillerem, tylko właśnie pełnoprawnym, tradycyjnym kryminałem. Z nieco skandynawskim sznytem - bo śledztwo prowadzi dziennikarka prześladowana przez własne rodzinne demony - ale nadal przeważającym brytyjskim klimatem.
W przeciwieństwie do wielu kryminałów skandynawskich, tu...

Trochę się obawiałam tej książki, bo fabuła wydawała się bardzo interesująca, ale bałam się, że będę mieć co do niej za duże wymagania. Jednak okazało się, że była to bardzo interesująca pozycja. Można by ją trochę bardziej dopracować, ale naprawdę mi się ona podobała.

UWAGA TREŚC O KSIAZCE
Czy ktos jest nic w śnieg wyjasnic kończę był o piwrwszy winny? Bo kompletnie nie kojarzyłam tego nazwiska i postaci

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niezły kryminał, którego akcja toczy się w świecie międzynarodowej mody. Piękne dziewczyny, światowe wybiegi i sesje fotograficzne oraz bezwzględny morderca, który zabija i okalecza piękne młode modelki. A odnaleźć i powstrzymać chce go niezłomna dziennikarka Sophie Kent. Czy jej dziennikarskie śledztwo wykryje powiązania teraźniejszych morderstw z wydarzeniami z przeszłości?

• 2018
  • Audiobook