Obsession

Helen Hardt Wydawnictwo: Waterhouse Press Cykl: Saga braci Steelów (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
1943893187
Waterhouse Press
Obsession
Saga braci Steelów (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
angielski
1943893187

Wątek ciekawie się rozwija ..

Jestem po 2 cz. Książki, cóż moge powiedzieć najbardziej interesuje mnie wątek kryminalny, ale co się czegoś dowiadujemy ciekawego to książka się kończy a potem znów rozciągnięta jest historia niemiłosiernie z przeplatanymi scenami seksu. Zaczyna mi się to kojarzyć z jakimś serialem który nie ma za ciekawej treści ale zaskoczy nas zawsze końcówka i dlatego sięgamy po...

Polecam świetna

Śledztwo Jade zaczyna się rozwijać i przybiera nieoczekiwany kierunek. Mur Talona pęka może to będzie ratunek dla całej rodziny.Polecam

Ta seria byłaby ok, bo problem głównego bohatera całkiem ciekawy, ale te opisy scen erotycznych słabe

Tak jak pierwsza część ta również trzyma w napięciu do samego końca. Jest to bardzo wciągająca powieść erotyczno-romantyczna z wątkiem kryminalnym, daje to bardzo dobre połączenie w dobrze napisanej książce. Bohaterów powieści połączyła silna namiętność, która przerodziła się w prawdziwe uczucie. Obydwoje muszą podjąć walkę o...

Obsesja” od Helen Hardt to drugi tom Sagi Braci Steelów. Znajdziemy w niej zarówno wątki erotyczne, jak i kryminalne które autorka małymi kroczkami odkrywa przed czytelnikiem.

Jade i Talon to główni bohaterowie tej książki. Dziewczyna zostaje poproszona o opuszczenie domu Steelów przez swojego byłego narzeczonego, czyli Talona. Znajduje sobie mieszkanie i wyprowadza się od...

Kiepskie

Drugą część też przeczytałam z przyjemnością.Zaczynam czytać ostatni tom.

• 2018
  • 2020