Godzina Diabła - Grupa Ailes

horror
E-bookowo
2017-09-24
2017-09-24
literatura współczesna horror akcja fantasy paranormalne literatura polska

I tak oto w moje ręce trafiła antologia Literackiej Grupy Ailes, dotąd znanej głównie z publikowania swoich tekstów poprzez Chomikuj czy Wattpad. Zgodnie z opisem, miała to być hipnotyzująca podróż. Historie przedstawione w tej sporych wymiarów książce miały zawładnąć moimi zmysłami, wciągnąć w otchłań mrocznych doznań niespodzianek,...

Opowiadanie Katarzyny Sandry Zygon - serio?? Nie mam pojęcia jak to się tu znalazło. Nikt tego nie redagował? Opowiadanie to popsuło całość.

Klapa, szczególnie opowiadanie Katarzyny Sandry Zygon, to jakieś wypociny małolaty. Znam ją niestety osobiście i to osoba przekonana o swojej wyższości nad innymi. Przykre, ze aspiruje do roli pisarki, a wypowiada się na temat innych autorów bardzo nieladnie.

Jestem bardzo ciekawa tej książki, z pewnością po nią sięgnę.

Po więcej informacji, opinie i recenzje zapraszamy na strony patronatów książki. Patronat medialny nad antologią sprawują:

Patrycja Socha - http://www.javri.eu/2018/01/zbiory-01.html

Aleksandra Jesiołowska - https://aleksandrowemysli.blogspot.com/2017/11/patronat-godzina-diaba-antologia.html?m=1

Hubert Szewczyk - maasonpl.blogspot.com,

Wioleta Sadowska -...

"CZAS KIEDY GINĄ SNY"
Trudno o bardziej adekwatną dla Diabła lekturę niż omawiany dziś zbiór opowiadań. "Godzina diabła"- Grupa Literacka Ailes, 2017. Rzekomo godzina trzecia w nocy, to pora, gdy budzą się demony. Czego się boimy i jakie upiory żyją w nas samych? Z antologiami bywa tak, że poziom utworów w nich zawartych jest bardzo zróżnicowany. Opowiadanie to bardzo...

Ailes to grupa literacka działająca od 2012 roku. Celem inicjatywy jest zrzeszanie początkujących (i nie tylko) autorów. Słowo „ailes” pochodzi z języka francuskiego i oznacza „skrzydła” – projekt pomaga je rozwinąć osobom, którzy swoją pasję znaleźli właśnie w pisaniu. Pod szyldem grupy ukazały się już dwie antologie opowiadań; druga z nich, czyli „Godzina Diabła”, to...

Przyznam, że ilość opowiadań jest imponująca. Efekt jest taki, że czas na przeczytanie całości zajmie nie małą ilość. I to lubię. To znaczy lubię, kiedy są długie powieści bądź też jest w antologiach/zbiorach tyle czytania, bo wówczas tak szybko mi się tak nie kończy i mogę się nacieszyć. Czytaniem, oczywiście, czytaniem.

Więcej na:

"Niektórzy nie mogą uwolnić się od demonów przeszłości, inni ciągle wpadają w pułapkę demonów dnia codziennego".

Godzina trzecia w nocy, nazywana godziną diabła bądź też godziną demonów. Uważajcie, bowiem właśnie o tej porze siły nieczyste nabywają największej mocy. W czasie tych sześćdziesięciu minut może zdarzyć się niemal wszystko, tak jak w opowiadaniach zawartych w...

• Książki Arystokratki J.
  • Chcę w prezencie
  • Moje Maleństwa <3
  • Antologia
  • Książki Arystokratki A.

Dodaj cytat z książki Godzina Diabła - Grupa Ailes