Niezwykłe zaloty

Okładka książki Niezwykłe zaloty
Annie Burrows Wydawnictwo: Harlequin, HarperCollins Polska Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura piękna
literatura piękna
Harlequin Romans Historyczny
The Captain's Christmas Bride
Harlequin, HarperCollins Polska
2017-12-07
2017-12-07

1964

Tytuł - beznadziejny, bo nijak się ma do świetnie i dynamicznie opowiedzianej historii pewnego niefortunnego i nieprzewidzianego "spotkania".

2021

Rozpuszczona pannica z wyższych sfer próbuje postawić na swoim i...dostaje po nosie. Sympatyczna komedia pomyłek, z całkiem wartką akcją i sympatycznymi bohaterami. Czytało się dobrze, marzyło jeszcze lepiej.

Na półkach: , , , , , ,

Zdecydowanie przypadła mi do gustu.
Całkiem miło wykreowana relacja między bohaterami. Oczywiście nieporozumienie musiało być, bo jakże by inaczej. Jednak podobało mi się dążenie do porozumienia przez większość czasu, co zwykle w tego typu książkach następuje dopiero na końcu.
Polecam :)

Świetna

Bardzo smakowity kąsek...Już pierwszy rodział zawiera sceny niezwykle namiętne,ale i subtelne, delikatne, lekko humorystyczne. Czyta się lekko, z nadzieją na dobre i szczęśliwe zakończenie.

• 2018
  • Romans historyczny
  • 2017
  • Romans Historyczny
  • Kindle
  • Ebook

Dodaj cytat z książki Niezwykłe zaloty