Kup teraz - 1 oferta w cenie od 7.49 zł do 7.49 zł

Mały Książę

Moja ulubiona książka. Wracam do niej bardzo często i za każdym razem czuję się jakbym czytała ją po raz pierwszy. Inspirująca, wybitna i ponad czasowa lektura dla każdego. Myślę, że jest ona książką, która ukształtowała mnie jako człowieka - moją osobowość, spojrzenie na świat, ludzi i samo życie.

do dziś wracam do cytatów z Małego Księcia

Sentymentalna podróż po latach z zupelnie innej perspektywy. Bardzo doceniam!

Moje pierwsze spotkanie z "Małym Księciem". Trochę wstyd, że dopiero teraz. Ale lepiej późno, niż później. Cudowna historia Chłopca, który poszukiwał znaczenia słów "przyjaźń: i "miłość".

Kto w swoim życiu nie czytał Małego Księcia? Książki o małym chłopcu, który przybył na ziemię z odległej planety w poszukiwaniu... No właśnie. W poszukiwaniu czego? Książka mimo króciutkiej formy, porusza wiele tematów dotyczących nas samych- miłości, przyjaźni, poświęcenia, dorosłości... Pozycja obowiązkowa dla każdego

Opinia nie odnosi się do samej treści Małego Księcia, bo wiadomo, jest to arcydzieło ponadczasowe, nawet dla mnie, czyli chłopa po 20 jest ciekawa i poruszająca.
Natomiast co do wydania ze słownikiem, świetna opcja dla takich jak ja, którzy zaczynają przygodę z francuskim (zaznaczam, że już kiedyś, w liceum miałem francuski, ale zaczynam praktycznie od zera). Jednak dla...

Wyzwanie czerwiec 2021 - Przeczytam książkę z ilustracjami lub zdjęciami.
Jednym słowem - ponadczasowa!

Chyba nie rozumiem fenomenu tej książki, a może jestem po prostu za stara? Mimo, że mam tylko 17 lat.

To był chyba 3 raz kiedy czytałam Małego Księcia i za każdym razem ta książka denerwuje mnie coraz bardziej. Rozumiem morał, jednak sama postać Małego Księcia oraz to jak ta książka jest napisana sprawia, że bardzo mnie męczy.
Nie jest to książka dla każdego, jest raczej...

Mały książę to klasyk, który każdy powinien przeczytać. :)

Jedna z najpiękniejszych książek jakie czytałam w życiu.

84 342
    15 409