Heiligerlee 1568. Dzień, w którym narodził się naród

wojskowość powszechna
historia
Bitwy/Taktyka
wojskowość powszechna

Książka interesująca, tematyka naprawdę fajna, ale jest kilka ale. Po pierwsze, liczne błędy - literówki nagminnie występujące, trochę źle skonstruowany i przeredagowany tekst. Dalej - niektóre rozdziały, te 2-3 stronnicowe powinny się mieścić w innych. Merytorycznie raczej nie mam zastrzeżeń - miało być o tytułowej bitwie, faktycznie było plus wcześniej geneza powstania w...

• Historia
  • Nowożytność