Środki doraźne

Okładka książki Środki doraźne
Marcin Orliński Wydawnictwo: Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu Cykl: Biblioteka Poezji Współczesnej (tom 138) poezja
52 str. 52 min.
poezja
Biblioteka Poezji Współczesnej (tom 138)
Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu
2017-01-01
2017-01-01
52 min.

Okładka książki PIN i zielonym Wojciech Bączkowski, Paulina Danecka, Maciej Dobosiewicz, Agata Hajda, Adrian Hyrsz, Adam Januszek, Jakub Lepiorz, Grażka Majewska, Marcin Orliński, Joanna Pawłusiów, Agnieszka Polewczyńska, Patrycja Pustkowiak, Paweł Sajewicz, Agata Szubert, Jacek Wróbel
Ocena 6,7
PIN i zielonym Wojciech Bączkowski...
Okładka książki Free Over Blood Justyna Bargielska, Jacek Dehnel, Dariusz Dziurzyński, Mariusz Grzebalski, Wioletta Grzegorzewska, Roman Honet, Dawid Jung, Joanna Lech, Jakobe Mansztajn, Joanna Mueller, Marcin Orliński, Marta Podgórnik, Andrzej Sosnowski, Dariusz Suska, Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki, Adam Wiedemann, Radosław Wiśniewski
Ocena 4,3
Free Over Blood Justyna Bargielska,...