Meg Kassel Wydawnictwo: Entangled: Teen fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Entangled: Teen
literatura młodzieżona paranormal romans fantasy young adult szkoła urban fantasy realizm magiczny
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Kiedy przetrwasz okropne dzieciństwo i doświadczysz śmierci na własne oczy, Twoje dalsze losy nie mogą potoczyć się dużo gorzej, prawda?

Siedemnastoletnia Angie Dovage przekonała się, że właściwie to mogą i to bardzo. Po stracie matki, która przedawkowała narkotyki, dziewczyna wprowadziła się do swojego kochającego ojca i z trudem starała się przezwyciężyć demony...

Przyznaję się, że zabrałam się za tę książkę głównie przez wzgląd na śliczną okładkę, ale na szczęście treść okazała się dużo lepsza niż to co sugerowałby opis.
Opis mianowicie nastawia na nastolatkowy paranormal romance i... w sumie nic więcej, a wyszło na to, że romantyczny aspekt książki był właśnie całkiem przyjemnie stonowany. Bohaterka miejscami jest wręcz...

• Lista 2017

Dodaj cytat z książki Black Bird of the Gallows