Ojciec

2010-01-01
51 min.
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Pomosty. Dolnośląski Rocznik Literacki, XVI/2011 Adam Tadeusz Bąkowski, Natalia Dudkowiak, Ernest Dyczek, Andrzej Maria Dzierżanowski, Eugeniusz Dębski, Andrzej Falkiewicz, Jan Feusette, Wacław Grabkowski, Dorota Heck, Tomasz Hrynacz, Jacek Inglot, Gabriel Leonard Kamiński, Tymoteusz Karpowicz, Bogusław Kierc, Piotr Klimczak, Jerzy Bogdan Kos, Tomasz Kościelniak, Maciej Krysman, Michał Kurzawski, Michał Kwaśnik, Karol Maliszewski, Antoni Matuszkiewicz, Michał Mazur, Anna Mrózek, Marta Nowosielska, Waldemar Okoń, Aleksandra Olejniczak, Justyna Paluch, Jerzy Pluta, Wojciech Radoch, Krzysztof Rudowski, Sas, Ryszard Sawicki, Rafał Skrobich, Konstanty Stankiewicz, Szymon Stoczek, Jan Stolarczyk, Janusz Styczeń, Magda Wieteska, Agnieszka Wojrecka, Henryk Wolniak-Zbożydarzyc
Ocena 0,0
Pomosty. Dolno... Adam Tadeusz Bąkows...