Opowieści ze Skraju

Miloš Lazarević Wydawnictwo: Novae Res fantastyka, fantasy, science fiction
Novae Res
fantastyka, fantasy, science fiction
2017-11-01

Ta niewielka objętościowa książeczka jest interesującą pozycją dla młodzieży i to raczej dla tej młodszej części. Osoby starsze mogłyby troszeczkę narzekać na zbyt powierzchowne potraktowanie niektórych elementów. I nie mówię tu o podejściu mieszkańców wsi Radogoszcz do Łaguny i jej dziecka lecz elementy jak pochodzenie dziecka oraz jego przodkowie. Gdyby rozbudować ten...

Bardzo przyjemna opowieść, pełna magii, potworów i jednej przygody ;) Czytając, miałam wrażenie, że jest ona bardziej skierowana do młodszego czytelnika, co nie przeszkodziło mi cieszyć się jej lekturą.
Prosto napisana, szkoda, że poleciana "po łebkach" - początek, środek i zakończenie, bo potencjał ma:)
Dla fanów prostej stricte fantasy.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Opowieści ze Skraju