Misterna intryga

Louise Allen Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Lordowie hańby (tom 3) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
The Many Sins of Cris de Feaux
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans Historyczny
uwodziciel miłość romans ratunek opieka nękanie intryga

2019

Anonimowy amant. Z dobrym serduszkiem amantka. I ten trzeci, zły. Trzeba pomyśleć chwilę, by rozwiązać intrygę chociaż nie od dziś wiadomo, że pieniądze są paliwem napędzającym wiele silników.
Romans dobrze napisany, czyta się przyjemnie. Mimo, że schemat znany i przewidywalny nie odbiera to przyjemności z czytania.

• 2018
  • Historyczna
  • Harlequin
  • Kostiumowo
  • 2020
  • Romans Historyczny
  • 2020

Dodaj cytat z książki Misterna intryga