Misterna intryga

Okładka książki Misterna intryga
Louise Allen Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Lordowie hańby (tom 3) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Lordowie hańby (tom 3)
Harlequin Romans Historyczny
The Many Sins of Cris de Feaux
HarperCollins Polska
2017-12-21
2017-12-21
uwodziciel miłość romans ratunek opieka nękanie intryga

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Anonimowy amant. Z dobrym serduszkiem amantka. I ten trzeci, zły. Trzeba pomyśleć chwilę, by rozwiązać intrygę chociaż nie od dziś wiadomo, że pieniądze są paliwem napędzającym wiele silników.
Romans dobrze napisany, czyta się przyjemnie. Mimo, że schemat znany i przewidywalny nie odbiera to przyjemności z czytania.

Dodaj cytat z książki Misterna intryga