Mikrousługi w Javie. Poradnik eksperta

programowanie
Mastering Microservices with Java
informatyka, matematyka
programowanie

W tej książce autor opisuje krok po kroku, jak stworzyć własny system mikrousług w Java.

Autor przechodzi w niej przez opis koncepcji mikrousług, konfiguracji Spring Boot, projektowaniu z wykorzystaniem DDD, implementacji usług REST, konfiguracji Dockera, OAuth2 oraz dodatkowych serwerów związanych z systemem mikrousług(równoważnik obciążenia, wyłącznik, serwer...

Za trudna dla początkującego, za łatwa dla kogoś 'ogarniętego'. Czytanie spolszczonych książek programistycznych zawsze było słabe, ale tutaj tłumacze przeszli samych siebie.

Z plusów to w miarę fajne zapoznanie z niektórymi z Netflixowych zabawek

• Informatyka
  • 52 książki (2018)