Srebrny łabędź

Okładka książki Srebrny łabędź
Amo Jones Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Elite King’s Club (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Elite King’s Club (tom 1)
Elite Kings Club. The Silver Swan
Wydawnictwo Kobiece
2018-02-16
2018-02-16
Data 1. wydania:
2017-03-07
Monika Wyrwas-Wiśniewska
zbrodnia samobójstwo skandal szansa tajemnice terror polowanie seks erotyka nienawiść uczucia niebezpieczeństwo

Książka od początku jest jedną wielką zagadką i tajemnicą.
Co najgorsze niewiele się rozjaśni po jej przeczytaniu.
Mnie akurat zaintrygowała i sięgnę po kolejną część, ale na pewno jest spora część czytelników, którym się nie spodoba.
Styl pisania przyjemny i prosty w odbiorze.

Moje pierwsze wrażenie jest jak chodzenie w upalny dzień po lodowatej rzece . Niby daje ulgę ale zaciskasz zęby z bólu.
To jest pierwsza książka którą naprawdę nie wiem jak mam ocenić. Targają mną sprzeczne emocje, z jednej strony nie mogłam oderwać się od czytania tej dziwnej lektury  z drugiej miałam ochotę walnąć ja w kąt .
Mimo to  wciąż czytałam, czytałam  i brnęłam...

Chyba nigdy nie czytałam gorszej książki. Nie byłam w stanie zrozumieć fabuły, nic tam nie trzyma się kupy - już nie wspominając o żałosnym języku. Nie polecam, a wręcz odradzam.

Przedziwna książka. Długo miałam ją na półce w portalu Legimi. Prawie do samego końca kompletnie nie wiadomo o co tam chodzi. Nie wiem, czy chce mi się czytać kolejne tomy. Chyba jestem już na nią za stara. Książka typowo dla 17-18 latek.

Kiedy ciągnie się za tobą dziwna przeszłość nie łatwo jest zmienić miejsce zamieszkania, znaleźć przyjaciół czy chociażby w spokoju przejść przez szkolny korytarz. Madison wie, że w nowej szkole czeka ją dużo nieprzyjemnych sytuacji, ale nawet ona nie jest przygotowana na ewentualność którą zgotuje jej los.

Dziewczyna jest córką samobójczyni. Jej matka strzeliła sobie w...

Ta pozycja cechuje się przede wszystkim brakiem jakiejkolwiek logiki. Działania głównych bohaterów są tak niezrozumiałe, że czytelnik momentami jest w szoku. Z drugiej strony byłam tak ciekawa, co autorka wymyśli dalej i czy jest w stanie pobić to co było w pierwszym tomie, że sięgnęłam po kolejne... oczywiście po czasie żałuje tylko zmarnowanego czasu.

Książka jest dość ciekawa, choć przebija w niej seksualne uniesienie nastolatków i gra hormonów, głownie na tacy jest jedna dziewczyna.
Wszystko opruszone tajemnicą, niedopowiedzeniami i okrutną manipulacją pod każdym względem.
Czytając, oburzała mnie naiwność i słaba wola bohaterki.

Nawet nie wiem co na jej temat powiedzieć. Ciężko było mi się odnaleźć w fabule, większość scen nie miało dla mnie sensu, a dialogi były sztuczne i beznadziejne. Nie polubiłam głównej bohaterki, a jej "obiekt westchnień" jest po prostu niepoprawny, jego zachowanie jest niezrozumiałe. Oczekiwałam choć trochę więcej ambicji dla tej książki. Jak dla mnie każda kolejna scena...

🦢 Tym razem postanowiłam zrecenzować na raz dwie książki. Pierwszą oraz drugą część serii Elite Kings Club. „Srebrny Łabędź” i „Marionetka” nie zasługują na dwie osobne recenzje. To jedne z najgorszych książek, jakie kiedykolwiek przeczytałam. Żałuję, że zawczasu nie odłożyłam ich na półkę.

🦢 Po głośnej zbrodni dokonanej przez swoją matkę, Madison Montgomery rozpoczyna...

Nie, nie i jeszcze raz nie. Poziom żenady sięga szczytów, autentycznie jestem zniesmaczona, że to przeczytałam.

1 753
  • 2018