Wyklęci 1944–1963. Żołnierze podziemia niepodległościowego w latach 1944–1963

IPN
żołnierze wyklęci
historia
żołnierze wyklęci

Oto książka jakiej przez wiele lat brakowało na polskim rynku wydawniczym. Na ponad 500 stronach zostały przedstawione dzieje walki żołnierzy polskiego podziemia niepodległościowego od 1944 roku do 1963, gdy zginął ostatni z Żołnierzy Niezłomnych. Książka szczegółowo opisuje powstanie organizacji "podziemnych" takich jak Wolność i Niezawisłość, AKO, ROAK, Stronnictwa...

• Partyzantka
  • historia