Crucial Conversations Tools for Talking When Stakes Are High

Okładka książki Crucial Conversations Tools for Talking When Stakes Are High
Kerry Patterson Wydawnictwo: McGraw-Hill nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
McGraw-Hill
2011-09-16
Data 1. wydania:
2011-09-16
angielski

Okładka książki Crucial Accountability: Tools for Resolving Violated Expectations, Broken Commitments, and Bad Behavior Joseph Grenny, Ron McMillan, Kerry Patterson, Al Switzler
Ocena 0,0
Crucial Accoun... Joseph Grenny, Ron ...
Okładka książki Kluczowe rozmowy Joseph Grenny, Ron McMillan, Kerry Patterson, Al Switzler
Ocena 7,3
Kluczowe rozmowy Joseph Grenny, Ron ...