Charaktery, nr 11 (250), listopad 2017

psychologia
czasopisma
1427695X
psychologia

Jest to moje pierwsze spotkanie z tym czasopisem i prawdę mówiąc trochę żałuję, że tak późno trafiło ono w moje ręce.
Artykuły z listopadowego numeru, które polecam:
- "Jak rozstać się na dobre" - temat dość przygnębiający, ale zawarte w nim porady mogą być przydatne. Traktuje nie tylko o tym jak się rozstać, ale też jak przeżyć rozstanie (str. 18).
- "Jak kręci porno?" -...

• ψυχή
  • Zbieram na drugie mieszkanie w którym urządzę bibliotekę
  • 🏡Posiadam $
  • Gazetnik
  • Gatunek: czasopisma/magazyny/miesięczniki/kwartalniki
  • 🔚Ukończone w roku 2018 ◄
  • Czasopisma
  • Psychodynamika/psychoanaliza/psychoterapia/psychologia

Redakcja miesięcznika Charaktery Charaktery, nr 11 (250), listopad 2017 Zobacz więcej