Charaktery, nr 11 (250), listopad 2017

2017-11-01
2017-11-01
1427695X
psychologia

Jest to moje pierwsze spotkanie z tym czasopismem i prawdę mówiąc trochę żałuję, że tak późno trafiło ono w moje ręce.
Artykuły z listopadowego numeru, które polecam:

- "Jak rozstać się na dobre" - temat dość przygnębiający, ale zawarte w nim porady mogą być przydatne. Traktuje nie tylko o tym jak się rozstać, ale też jak przeżyć rozstanie (str. 18).
- "Jak kręci porno?" - czyli ciekawa rozmowa z dr hab. Mateuszem Golą na temat pornografii jako silnie uzależniającego nałogu (str. 30).
- "Upiększanie bez końca" - krótki ale ciekawy artykuł autorstwa Rebecki A. Clay na temat operacji plastycznych, tego jakie motywy kryją/mogą się kryć za chęcią zmiany swojego wyglądu poprzez kosztowną operację plastyczną (str. 38).
- "Kochanie, o co ci chodzi?" - dobry tekst autorstwa Jagody Bzowy o trudnościach w komunikowaniu się między partnerami w związku (str. 46).
- "Uwaga, głupota!" - interesujący tekst Dariusza Dolińskiego traktujący o tym, jak zgubna może być bezrefleksyjność ludzkich zachowań (str. 62).

W dodatku "Style życia" najbardziej zainteresował mnie artykuł "Idealna pora" (str. 30), mówiący o tym jak w okresie jesienno-zimowym uniknąć depresji poprzez proste czynności mające na celu właśnie poprawę nastroju.

Artykuły z listopadowego numeru, które polecam:

- "Jak kręci porno?" -...

Redakcja miesięcznika Charaktery Charaktery, nr 11 (250), listopad 2017 Zobacz więcej