Sleep No More. Six Murderous Tales

2017-10-05
Data 1. wydania:
2017-10-05
angielski

Sześć opowiadań, wydawca obiecuje, że nieprzypadkowo zebranych. Łączyć je ma motyw zemsty. Hm. Opowiadanie nr 5 jest luźno poświęcone zemście, ale w sumie dotyczy czegoś innego, na pewno motywem morderstwa nie była zemsta. Opowiadania trzy lub cztery, nie pamiętam w tej chwili, i pięć mają bardzo podobny pomysł na upewnienie się, że wspólnik będzie milczeć. Naprawdę...

Dodaj cytat z książki Sleep No More. Six Murderous Tales