A Place Called Perfect

Okładka książki A Place Called Perfect Helena Duggan
Okładka książki A Place Called Perfect
Helena Duggan Wydawnictwo: Usborne Publishing Ltd Cykl: Miasteczko Perfect (tom 1) opowiadania, powieści dla dzieci
opowiadania, powieści dla dzieci
Miasteczko Perfect (tom 1)
Usborne Publishing Ltd
2012-11-01
2012-11-01
Inne

Ciekawa książka.Na początku bardzo fajna,ale pod koniec trudno się czyta.Dużo niespodzianek. Na początku super fabuła.Serdecznie polecam.

Daje 8 gwiazdek ponieważ fabuła książki była wciągająca i spójna, bohaterowie wyraziści oraz posiada ona wartościowe przesłanie. Zaraz zabieram się za drugi tom :D

Wreszcie coś innego, to są pierwsze wrażenia jakie mam po przeczytaniu książki. Trochę mroczna, ale dla mnie była ok. Czytałam z ciekawością co będzie dalej.

Jeszcze parę lat temu byłam zakochana w tej książce . Ba! Ja ją ubóstwiałam ! Żeby to zobrazować na wszystkich moich kontach zakładanych w okresie 2019 mam nazwę Miasteczko_perfect ( tak , nawet na moim prierwszym mailu ) . Teraz patrzę na ten okres z uśmiechem zrozumienia na twarzy. Mimo że od tamtego minęło dużo czasu wciąż mam do tej serii sentyment.

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta.

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta.

Książka, jak dla mnie bardzo wciągająca. Jej jedynym minusem są chyba dialogi, chociaż z kolejnymi tomami są coraz lepsze. Czytało mi się ją przyjemnie i szybko.

Świetna książka dla dzieci i młodzieży, ale również i ja doskonale się przy niej bawiłam. Bardzo podobał mi się pomysł na fabułę, a akcja szybko mknie do przodu i nie mamy czasu na nudę. Czyta się błyskawicznie i rzeczywiście czytelnik jest zaintrygowany historią i czeka co też będzie się działo z Violet i Boyem. Książka z morałem i warto podrzucić ją młodszym czytelnikom :)

1995

Kolejna w tym miesiącu dobra lektura mimo że dla dzieciaków ja świetnie się bawiłam,pochłonęły mnie przygody Violet i Boya. Świetnie wykreowany świat,super rozrywka.warto

Wiele książek dla dzieci można wpisać do kategorii ,,dziecięcy horror'', jak na przykład Wiedźmy Roalda Dahla. Tą także - bo przecież chyba nikt nie chce żyć w miasteczku pełnym perfekcyjnych ludzi, perfekcyjnych ulic, perfekcyjnego wszystkiego. I w takim, w którym można chodzić tylko z ogromnymi, przeszkadzającymi nausznikami.
Violet nie podoba się to, że mama się odmienia, i że w szkole trzeba dostać pozwolenie na wzięcie ołówka, który spadł. I że nie można korzystać ze sztuczek na skakance... Violet Miasteczko Perfect przypomina psią kupę.
Czy może coś na to poradzić?

Violet nie podoba się to, że mama się...

Najlepsza książka którą czytałam od bardzo dawna . Tylko pierwszy rozdzał nie bardzo wiedziałam o co chodzi. Potem wszystko rozumiałam i od razu sie zaczytalam i nie moglam sie oderwac przez dlugi czas :) Uwielbiam ta serie i od razu polubiłam głownych bohaterów

• Dla dzieci