Wilcze kobiety

Hanna Greń Wydawnictwo: Replika Cykl: W Trójkącie Beskidzkim (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
Replika
W Trójkącie Beskidzkim (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
2018-01-30

Kolejna część i równie dobra jak poprzednie. Niesamowici bohaterowie, z którymi niebawem będę musiała się pożegnać (w końcu "Wilcze kobiety" to przedostatnia część cyklu). Kryminał z rozbudowanym wątkiem obyczajowym, nutką humoru, który do mnie trafia i wywołuje salwy śmiechu. Trzyma w napięciu, nieprzewidywalny.

PS Nie domyśliłam się, "kto zabił" 😜.

Zacna część cyklu,...

Całą trylogie beskidzką czyta się całkiem przyjemnie. Jeżeli jestes zmęczony po całym dniu pracy, zamknięty przez pandemię w domu, a na zewnątrz ponura jesień książki te są idealne. Nie wymagają zaangażowania zbyt dużej ilości intelektu, sympatyczni bohaterowie, miłe miejsca i wciągająca intryga. Czego chcieć więcej!

wstyd - pisać i wydawać takie bzdury

Najbardziej zastanawiający w całej książce jest tytuł Wilcze kobiety który nie ma żadnego odnośnika do treści. Te zwierzęta kojarzą mi się z watahą, oddaniem, wiernością i niezłomnością i chyba o to chodzi autorce ale to już każdy może interpretować na swój sposób. Jest to czwarta część z cyklu i nie wiedziałam czy się odnajdę, jednak poszło bez większych problemów....

Kolejna część pod znakiem " Trójkąta Beskidziego".Trzymająca w napięciu historia o gangsterach, miłości, chorej fascynacji i policjantach szlachetnych jak szeryfowie z Dzikiego zachodu. Jak w poprzednich częściach, Hanna Greń krok po kroku prowadzi do rozwiązania skomplikowanej sprawy morderstwa. Spotykamy dobrze znanych bohaterów i poznajemy nowych. Akcja umiejscowiona w...

Hanna Greń "Wilcze kobiety".

"Wilcze kobiety" to kolejna część z serii "W trójkącie beskidzkim".
W mafijne porachunki zamieszani są najwyżsi przywódcy bandy i ich kobiety, które by chronić siebie i swoich najbliższych, są w stanie zrobić wszystko. Nikt z nikim się nie liczy. Brat staje się wrogiem brata, a przyjaciel okazuje się zdrajca.
Gdy ginie boss, tropy, ślady i...

Z biblioteki,bardzo super.Mamy tu zabójstwo,mafia.Kochanka gangstera.
Policjanci są, bardzo pomysłowi.
Autorka opisuje , bardzo dobrze miasta.Bielsko Biała, Wisła.
Mi się bawi podobała ta książka.

62/100/2020
Kolejne mordy w kręgu naszych znajomych z poprzednich części. Znowu nowa zakochana para, a nawet dwie :-)
Tym razem w zimowej scenerii, prawie bajkowej, bo kiedyż to ja ostatnio widziałam śnieg... A tam zasypało, prąd odcięło, wilki spacerują, aż miło poczytać w słoneczku na balkonie.
Mi się podoba. Dobrze, że na półce czekają kolejne.
Tylko skąd autorka...

„Wilcze kobiety” Pani Hanny Greń wybrałam sobie jako pierwszą książkę spośród bogatej oferty wydawnictwa „Replika”. Zdecydowałam się na tę lekturę, ponieważ całkiem niedawno skończyłam najnowszą powieść tej Autorki i chciałam porównać wrażenia. Pech chciał, iż nie zwróciłam uwagi na fakt, że tytuł ten pochodzi z serii „W trójkącie Beskidzkim” i jest czwartą z kolei częścią...

Przeczytane. Czekałam na książkę która by mnie tak wciągnęła jak poprzednie ale to nie było to. Jak gdyby autorce skończyły się pomysły.Mniej mnie ciekawiła .

Dyskusje

• 2018