Logan

Okładka książki Logan
Jay McLean Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Preston Brothers (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
1976524911
New adult

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Dla mnie sporo lepsza niż pierwsza książka z serii (Lucas). Mocniejsza i prawdziwsza. Bardzo dobrze i obrazowo odmalowane stany emocjonalne głównego bohatera (zwłaszcza w momentach narkotycznych odjazdów). Mnie przekonała.

Dodaj cytat z książki Logan