Babskij motiv

Data 1. wydania:
rosyjski
Lubov Stockaya
Fantom Press
literatura polska literatura kryminalna zazdrość zemsta literatura XXI wieku powieści morderstwo
Babski motyw
kryminał, sensacja, thriller
rosyjski
Lubov Stockaya
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

"Babski motyw" pochodzi z późniejszego okresu twórczości Joanny Chmielewskiej. A o ile kocham Jej wczesne książki, to z tymi późniejszymi już tak prosto nie jest. "Babski motyw" sytuuje się w strefie średniej stanów średnich. Troszeczkę naplątała kochana Autorka, humoru też jakby brakuje. Oczywiście Chmielewska to Chmielewska i jak ktoś ją kocha/lubi to przeczyta. Może bez...

Typowy humor jak u Chmielewskiej, na popołudnie dla rozrywki, polecam

Jeśli lubisz komedie kryminalne to zachęcam do przeczytania a może tobie też przypadnie do gustu 😊

Z wszystkich dotychczas przeczytanych pozycji Pani Chmielewskiej, ta, podoba mi się najbardziej . Historia tu przedstawiona jest i ciekawa i, niestety, znając kobiety, wielce też prawdopodobna ;p

Lekka, łatwa i przyjemna.
Ale jedna ze słabszych książek Chmielewskiej.

Fajna pozycja, super słowotwórstwo. Ubezpłodnić na określenie sterylizacji kota rozroiło mnie na długo, inne wyrażenia też. Kryminał miejscami jednak przegadany i rozlazły, a kto jest winny było wiadomo po przeczytaniu 25% książki. Jednak wiele świetnych dialogów i spostrzeżeń autorki to rekompensuje.

Jedna z mniej zabawnych książek Joanny Chmielewskiej. Zabrakło mi humoru, ale też i ciekawszego pomysłu na fabułę. Mimo drobnych zastrzeżeń - pozycja warta polecenia.

Aż wstyd się przyznać, że odkryłam książki Pani Joanny tak późno. Kupiłam ją z jakąś dziwną gazetą, bo była za 9,99 zł i to był mój najlepszy biznes wszech czasów, pokochałam książki Pani Joanny niczym własne dzieci. Czytam je tylko jak jestem sama, bo śmieję się jak jakaś idiotka i nie chcę, żeby rodzina odkryła jaka jestem naprawdę :):):):) cudowna, będziecie miały ochotę...

Chmielewska w wysokiej formie - doskonała intryga, jak zwykle znakomite dialogi, kawałek dobrej rozrywki.

To był pierwszy kryminał, jaki przeczytałam i był naprawdę świetny. Pomimo tego, że to kryminał książka była bardzo zabawna. W niektórych momentach nawet absurdalna. Mam bardzo pozytywne wrażenia po przeczytaniu tej książki i polecam ją bardzo gorąco!!!

2 322
  • Joanna Chmielewska