Tornado

Sandra Brown Wydawnictwo: Edipresse, Świat Książki Seria: Mistrzynie Kryminału Obyczajowego kryminał, sensacja, thriller
Low pressure
2017-10-19
Urszula Smerecka
Mistrzynie Kryminału Obyczajowego
siostra morderstwo tajemnicą skandal rodzina

Na TORNADO Sandry Brown natknęłam się podczas robienia książkowych zakupów. Pojawiło mi się jako propozycja w outlecie, pomyślałam więc "czemu nie?" dodatkowo zachęcił mnie fakt, że nazwisko autorki często mi się przewijało na Instagramie. Tak więc dziś jestem bogatsza o kolejną przeczytaną książkę, nową autorską znajomość i wiedzę czy warto tę znajomość kontynuować. 😉...

Bardzo dobra książka. Faktycznie w którymś momencie można się zorientować, kto zabił, ale i tak aż do końca nie ma się tej 100% pewności. Dopiero po przeczytaniu całej można powiedzieć, acha wiedziałam/em! co daje swego rodzaju satysfakcje ;) także zakończenie przewidywalne, ale nie umniejsza to wspaniałości tej książki. Tornado było pierwszą przeczytaną przeze mnie...

Ktoś mi kiedyś powiedział, że nie czyta książek które sprzedają na kilogramy w biedronce. Ja kupiłem i przecztalem. Można powiedzieć, że i na wagę można trafić coś ciekawego

Nieprzeczytane.
Brak chemii.

Ha, od początku wytypowałam zabójcę. Szkoda, że autorka pisze swoje książki ciągle w jednym stylu. Już czytałam jakąś o napisaniu książki, o facecie latającym samolotami. To samo, to samo, to samo... Ale jak ktoś nie czytał Sandry Brown, to powinien się dobrze bawić. :)

Nie od dziś wiadomo, że lubię twórczość Sandry Brown. Umiejętnie łączy ona kryminał z sensacją dodając odrobinę erotyki. Tego typu trio w jej wypadku mi odpowiada. Czy Tornado sprostało moim wymaganiom?
Bellamy - główna bohaterka książki wydała książkę w której wraca do śmierci swojej siostry. Susan została zamordowana podczas burzy w Dniu Pamięci. Tornado zniszczyło...

bardzo przyjemna książka
jedna z lepszych jakie czytalam

Zupełnie nie rozumiem zachwytów nad ta książka. Skończyłam na 145 stronie i dalej nie dam rady. Nie jest ani ciekawa, ani wciągająca. W ogóle mnie nie zainteresowała. Poza tym trafiłam na jakieś bardzo źle wydanie, które nie odróżnia w żaden sposób dialogu od narracji przez co czyta się to tragicznie.

Całkiem ciekawa.

• 2019