Fundusze pomocowe UE. Dotacje na ochronę środowiska w okresie 2007-2013

Tomasz KuchlewskiMagdalena Sadowska Wydawnictwo: Provent Investment Sp. z o.o. biznes, finanse
2001-01-01
Provent Investment Sp. z o.o.
biznes, finanse
2001-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Fundusze pomocowe UE. Dotacje dla samorządów w okresie 2007-2013 Tomasz Kuchlewski, Magdalena Sadowska, Tomasz Sadowski, Aleksander Tołoczko
0,0
Fundusze pomoc... Tomasz Kuchlewski, ...