Graeme Wood Wydawnictwo: Penguin Random House literatura faktu
Penguin Random House
literatura faktu
2016-12-20

Autor podjął się ambitnego zadania, bo jak wiadomo opisanie strukturór i mechanizmów działań w jednej z najniebezpieczniejszych organizacji terrorystycznych świata do rzeczy łatwych nie należy. Myśle ,ze poruszył on najważniejsze zagadnienia i odpowiedział na liczne zapytania jakie mogą się podczas lektury pojawić. Książka , szczególnie w tych niebezpiecznych czasach ,warta...

Książkę mogę zdecydowanie polecić jako ogólne objaśnienie przyczyn powstania Państwa Islamskiego. Przedstawia ona historie i opinie osób żyjących poza granicami kalifatu przez co można zobaczyć jak różne są opinie na jego temat oraz jak ciężko jest ustalić jakimi pobudkami kierują się mieszkający tam ludzie.

• In English
  • Ambitne