Palace Without Chairs

Brigid Brophy Wydawnictwo: Avon fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Avon
fikcyjne królestwo gra pozorów polityka satyra seks absurd tragikomedia szpiedzy płatni zabójcy komuniści stagnacja samouwielbienie złudzenia
Avon
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Literatura na świecie nr 5-6/2017 (550-551) John Ashbery, Djuna Barnes, Brigid Brophy, Mary Butts, Redakcja pisma Literatura na Świecie
Ocena 0,0
Literatura na ... John Ashbery, Djuna...