Night Of The Living Dummy

R.L. Stine Wydawnictwo: Scholastic Cykl: Classic Goosebumps (tom 1) Seria: Goosebumps literatura dziecięca
Data 1. wydania:
angielski
Scholastic
Classic Goosebumps (tom 1)
literatura dziecięca
angielski
Goosebumps

Największym koszmarem w moim dzieciństwie było obejrzenie "Laleczki Chuckie" w zbyt młodym wieku. Dlatego książka, wprawdzie nie o lalkach typowych, a "brzuchomówczych" znakomicie do mnie trafiła. Lalki powinny być lalkami, jeśli któraś zaczyna sama z siebie gadać to trzeba po prostu uciekać. A lalkę spalić. Polecam.

• Przeczytane w Englishu
  • Posiadam nieprzeczytane