The Grendel Affair

Lisa Shearin Wydawnictwo: Ace Cykl: SPI Files (tom 1) Seria: SPI Files fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
SPI Files
urban fantasy paranormal vampires dragons magic

W "The Grendel Affair" możemy przeczytać o zawiłym śledztwie mającym na celu odkrycie i udaremnienie zagrożenia, jakim jest ekspozycja istnienia istot paranormalnych/nadnaturalnych, czy jak wolicie mitycznych (wampirów, smoków, demonów, ghuli, skrzatów i wielu innych).

Mac jest "widzącym" - jednym z niewielu ludzi, którzy potrafią przejrzeć każdą iluzję, mającą ukryć...

Dodaj cytat z książki The Grendel Affair