Niezwykłe święta sir Granta

Okładka książki Niezwykłe święta sir Granta
Louise Allen Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans Historyczny
His Christmas Countess
HarperCollins Polska
2017-11-16
2017-11-16
Ewa Bobocińska
święta rodzina schronienie romans miłość poród pomoc nieznajoma skandal dziecko

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Świetna

Świetna

Naiwna, typowa romansowa historyjka z happy endem. Początkowe niedopowiedzenia (liczne), intryżki rodzinne i związki międzyludzkie sprawiają, że akcja przebiega sprawnie do kulminacji, a wszystko czyta się lekko, łatwo i przyjemnie.
Dla rozrywki.

Dla rozrywki.

Romans z dolej półki, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczył nie tylko bardzo porządnym wydaniem bez błędów wszelakiego rodzaju ale... przez niego dwukrotnie minęłam mój przystanek.
Nietuzinkowo też się zaczyna - porodem w ruderze.

Nietuzinkowo też się zaczyna - porodem w ruderze.

Świetna książka. W sam raz na przed świąteczny czas! Z miłą chęcią jeszcze kiedyś po nią sięgnę! Polecam

Dodaj cytat z książki Niezwykłe święta sir Granta