rozwiń zwiń

2016-12-06
Data 1. wydania:
2016-12-06
angielski
akcja przygoda komedia fantasy siły nadprzyrodzone shounen manga

Na półkach: , , , ,

Jest to pierwszy Tom mangi, który zaliczam do moich ulubionych. Czuję, że rozpoczyna się ciekawy wątek. Główny bohater poznaje pierwszego antagoniste. Ciekawe i trzymajcie w napięciu walki zostały dobrze zaplanowane przez autora. A potem to zakończenie... 😍 Nie pozostaje nic innego, jak zakupienie kolejnych tomów.

Gorąco polecam wam mangę „Black Clover“!

Gorąco polecam wam mangę „Black Clover“!

Dodaj cytat z książki Black Clover #4