The Scarecrow Walks at Midnight

R.L. Stine Wydawnictwo: Scholastic Cykl: Classic Goosebumps (tom 16) Seria: Goosebumps literatura dziecięca
Data 1. wydania:
angielski
Scholastic
Classic Goosebumps (tom 16)
literatura dziecięca
angielski
Goosebumps

Książka całkiem przyjemna, bardzo fajny temat bo ożywające strachy na wróble otoczone polami kukurydzy w wakacyjnym, sielskim klimacie domu dziadków.

Szybko sią ją czyta, przyjemnie, raczej dla młodszego czytalnika, chociaż ja wcale nie pogardziłem i nie żałuję.
No i jest przewidywalna, od początku już wiadomo co się święci i kto za tym wszystkim stoi, lecz w takiej...

Po kilku książkach wysłuchanych w ramach serii "Gęsia skórka" ta książka była dosyć nudna. Te same elementy, niewiele zaskoczeń... można przesłuchać, ale bez szału.

• 2018
  • 2017