Olbrzym

Andrzej Maleszka Wydawnictwo: Znak Cykl: Magiczne drzewo (tom 3) opowiadania, powieści dla dzieci
2017-01-01
opowiadania, powieści dla dzieci
2017-01-01
magiczne drzewo olbrzym dzieci przygoda czary

bardzo fajna!@#$%^&*()_+|

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ocena uśredniona z moją i mojego 7-letniego syna. Fabuła pędzi jak szalona, trochę się kupy nie trzyma, językowo nie powala. Jednak mój syn kocha tę serię miłością maniakalną. Widać Maleszka ma duszę chłopca.

extra!

Najlepiej napisana książka z całej serii, a najlepsze są opisy lokalizacji, które pozwalają wczuć się w klimat.

zaskakujące

Super!!!

Poleca bardzo fajne. :)

lektura dziecka

10/10 - wspaniała przygoda nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych! :)
Wciągająca fabuła, zaskakujące zwroty i szybkie tempo akcji sprawiają, że wręcz nie można przestać czytać. Uśmiałem się jak dziecko nie tylko z treści ale również z reakcji moich dzieciaków, bo trzeci tom przygód Kukiego jest przezabawny.
Przyznam, że na moment wszystkich nas zmroziło, gdy czerwone...

Kolejne kłopoty. Kolejne magiczne przedmioty. Mnóstwo magii. i niezatrzymująca się fabuła... To stałe elementy tej serii. I to one właśnie sprawiają, że jest taka dobra. Ale w tej nie ma czerwonego krzesła...

Dyskusje

1 284