Anatoli Boukreev Wydawnictwo: St. Martin's Press literatura podróżnicza
St. Martin's Press
Everest wspinaczka góry
literatura podróżnicza
Everest wspinaczka góry

Ta książka bije na głowę publikację Krakauera, rzetelna relacja, bez upiększania ale też bez personalnych bezpodstawnych wycieczek jak w przypadku K. Wydawać się może, że autor powołał ją do życia przez wzgląd na miłość do gór i chęć podzielania się własnymi doświadczeniami, podczas gdy Krakauer starał się wzbudzić kontrowersje m in przez liczne oskarżenia, koloryzowanie i...

• Książki górskie

Dodaj cytat z książki The Climb