The Climb

1998-11-27
Everest wspinaczka góry

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Ta książka bije na głowę publikację Krakauera, rzetelna relacja, bez upiększania ale też bez personalnych bezpodstawnych wycieczek jak w przypadku K. Wydawać się może, że autor powołał ją do życia przez wzgląd na miłość do gór i chęć podzielania się własnymi doświadczeniami, podczas gdy Krakauer starał się wzbudzić kontrowersje m in przez liczne oskarżenia, koloryzowanie i gdybanie.

Dodaj cytat z książki The Climb