Stan psychiczny

Zdzisław Błoński Wydawnictwo: Sztafeta Seria: Biblioteka Witryny Poetyckiej poezja
Sztafeta
poezja
Biblioteka Witryny Poetyckiej
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Antologia Międzynarodowej Grupy Literacko-Artystycznej "Kwadrat" pt. "Metafora współczesności" (Krajobrazy 2019) Anna Buchalska, Agnieszka Bulicz, Zdzisław Błoński, Elżbieta Ferlejko, Marta Gdula-Żukowicz, Aleksandra Grzela, Agnieszka Jarzębowska, Jacek Kotwica, Alicja Maria Kuberska, Krzysztof Kwasiżur, Kazimierz Linda, Agata Linek, Ryszard Mścisz, Anna Nowakowska, Wiktoria Serafin, Alicja Wojdyło, Izabela Zubko, Małgorzata Żurecka
0,0
Antologia Międ... Anna Buchalska, Agn...
Okładka książki Spojrzenia 6 Grażyna Bołcun, Tadeusz Brak, Anna Buchalska, Jadwiga Bujak-Pisarek, Agnieszka Bulicz, Zdzisław Błoński, Józef Dziura, Elżbieta Ferlejko, Marta Gdula-Żukowicz, Mirosław Grudzień, Aleksandra Grzela, Czesław Główka, Marta Herdzik-Męcińska, Grażyna Jarzyńska, Jakub Kapuściński, Rafał Kasprzyk, Elżbieta Kiszko, Aleksandra Knap, Jacek Kotwica, Krzysztof Kwasiżur, Kazimierz Linda, Agata Linek, Andrzej Moskal, Grzegorz Męciński, Ryszard Mścisz, Anna Nowakowska, Mirosław Osowski, Andrzej Rębisz, Wiktoria Serafin, Piotr Sikorski, Tomasz Socha, Beata Sudoł-Kochan, Józef Sztaba, Marzena Tabor, Teresa Ujda, Alicja Wojdyło, Małgorzata Żurecka
9,0
Spojrzenia 6 Grażyna Bołcun, Tad...
Okładka książki Spojrzenia 5 Marian Balicki, Marian Berkowicz, Grażyna Bołcun, Anna Buchalska, Agnieszka Bulicz, Zdzisław Błoński, Anatol Diaczyński, Elżbieta Ferlejko, Marta Gdula-Żukowicz, Mirosław Grudzień, Czesław Główka, Marta Herdzik-Męcińska, Ryszard Jaśkowski, Elżbieta Kiszko, Jacek Kotwica, Krystyna Krzywosz, Monika Kusztal, Kazimierz Linda, Agata Linek, Barbara Mazurkiewicz, Andrzej Moskal, Grzegorz Męciński, Ryszard Mścisz, Anna Nowakowska, Mirosław Osowski, Wiktoria Serafin, Piotr Sikorski, Bogdan Stangrodzki, Józef Sztaba, Marzena Tabor, Teresa Ujda, Janina Wań, Małgorzata Żurecka
10,0
Spojrzenia 5 Marian Balicki, Mar...
Okładka książki Spojrzenia 4 Janina Ataman-Gąsiewicz, Marian Balicki, Marian Berkowicz, Elżbieta Boukourbane, Anna Buchalska, Jolanta Bąk, Zdzisław Błoński, Paulina Czerepak, Adam Decowski, Paweł Dudek, Elżbieta Ferlejko, Marta Gdula-Żukowicz, Dominika Gil, Edyta Głuszak, Marta Herdzik-Męcińska, Ryszard Jaśkowski, Karolina Kaleta, Rafał Kasprzyk, Krystyna Krzywosz, Monika Kusztal, Patrycja Laskowska, Kazimierz Linda, Agata Linek, Barbara Mazurkiewicz, Andrzej Moskal, Grzegorz Męciński, Ryszard Mścisz, Anna Nędza, Mirosław Osowski, Monika Piędel, Dominika Rut, Wiktoria Serafin, Stanisław Siekaniec, Anna Stadnicka, Bogdan Stangrodzki, Magdalena Stój, Marzena Tabor, Elżbieta Ulanicka, Lesław Jan Urbanek, Andrzej Łysiak, Marta Świderska-Pelinko, Małgorzata Żurecka
10,0
Spojrzenia 4 Janina Ataman-Gąsie...