Rewolucyjna formuła zwiększenia sprzedaży

Sales Accelleration Formula
ICAN Institute
biznes, finanse
Magdalena Leżoń

Kolejna książka, która pokazuje, że tak wiele zmieniło się w świecie sprzedaży. Zmiany te są dużo bardziej widoczne w USA i Europie Zachodniej. Niestety w Polsce sprzedaż nadal jest kojarzona z wciskaniem produktów na siłę i manipulacją. A przecież nie musi tak być.

Bardzo ciekawa książka, która opisuje model zarządzania sprzedażą z punktu widzenia inżyniera, czyli przez...

"Sprzedaż może być przewidywalna. Jest na to wzór".

Jeśli uznany przez magazyn "Forbes" za jednego z 30 najskuteczniejszych ekspertów do spraw sprzedaży na świecie, pisze książkę dedykowaną właścicielom firm, trudno się taką publikacją nie zainteresować. Każdy przedsiębiorca chce bowiem zwiększyć sprzedaż, a ta książka może pomóc mu osiągnąć ten cel.

Mark Roberge to...

• Piorytet
  • Business
  • Kupić_e-book
  • MUSIMY KUPIĆ DO 2019
  • Sprzedaż
  • Sales

Dodaj cytat z książki Rewolucyjna formuła zwiększenia sprzedaży