Od poetyki przestrzeni do geopoetyki

Okładka książki Od poetyki przestrzeni do geopoetyki
Elżbieta KonończukElżbieta Sidoruk Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu w Białymstoku Seria: Poetyka i horyzonty tradycji językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Poetyka i horyzonty tradycji
Wydawnictwo Uniwersytetu w Białymstoku
2012-01-01
2012-01-01

Okładka książki Fałszerstwa i manipulacje w przeszłości i wobec przeszłości Piotr Boroń, Benedetto Bravo, Piotr Guzowski, Krzysztof Jakubiak, Jerzy Kolendo, Elżbieta Konończuk, Dariusz Kołodziejczyk, Justyna Olko, Łukasz Rutkowski, Agnieszka Samsonowicz, Agnieszka Skrodzka, Jacek Soszyński, Arkadiusz Sołtysiak, Robert A. Sucharski, Maciej Szymkiewicz, Jacek Tomczyk, Ryszard Tomicki, Marcin Zgliński, Adam Łukaszewicz
Ocena 7,0
Fałszerstwa i ... Piotr Boroń, Benede...