The Baby Clause 2.0

Okładka książki The Baby Clause 2.0 Melanie Moreland
Okładka książki The Baby Clause 2.0
Melanie Moreland Wydawnictwo: Amazon Cykl: The Contract (tom 1.5) literatura obyczajowa, romans
The Contract (tom 1.5)
he Baby Clause 2.0
Amazon
2017-05-31
2017-05-31
9781988610023

Richard był zawsze praktyczny i zasadniczy. Emocje dla niego nie istniały. Do czasu gdy w jego życiu pojawiła się Katy. Na Jego szczęście została i dała mu to czego nigdy nie zaznał - miłość. A teraz dała mu najpiękniejszy prezent - córeczkę. Jak Richard poradzi sobie z tą nową dla niego sytuacją związaną z byciem ojcem?

Cudowna, lekka i pełna ciepła, oraz humoru, historia dalszych losów Richarda i Katy. Opowiadanie napisane jest głównie z jego perspektywy dzięki czemu poznajemy emocje i obawy tego twardego mężczyzny.
Rewelacyjna kontynuacja aż szkoda że taka krótka.

Cudowna, lekka i pełna ciepła, oraz humoru,...

Słodkie dopełnienie pierwszej części.

Słodkie dopełnienie pierwszej części.

To taki dłuższy epilog. Słodkie i ściskające za serce. Polecam.

To taki dłuższy epilog. Słodkie i ściskające za serce. Polecam.

Bardzo fajne dopełnienie poprzedniej książki ,polecam

Bardzo fajne dopełnienie poprzedniej książki ,polecam

Rewelacyjne dopełnienie pierwszej części historii Richarda i Kate :)
Tym razem dostajemy naszego zamienionego z korporacyjnego rekina w ukochanego tatusia Richarda - wiele śmiesznych scen. Szczególnie słodkich i śmiesznych, Mamy faceta który oszalał na punkcie dziecka!
Akcja w biurze była doskonała i prawie doprowadziła mnie do łez śmiechu!
Nie będę nic zdradzać! Dam wam samym się pośmiać! Polecam!

Rewelacyjne dopełnienie pierwszej części historii Richarda i Kate :)
Akcja w biurze była doskonała i prawie doprowadziła mnie do łez śmiechu!
Nie będę nic zdradzać! Dam...

Krótka kontynuacja jaki mężczyzna potrafi być uroczy opiekując się swoim dzieckiem.

kolejna odsłona przemiany z korpognoma w porządnego i zakochanego faceta

kolejna odsłona przemiany z korpognoma w porządnego i zakochanego faceta

Dalsza część życia Katherine i Richarda VanRyan . Pracują razem u Grahama . Richard nadal jest najlepszy w zawodzie. Świetne pomysły zapewniają strategiczne kontrakty. Pojawia się dziecko. Śliczna Gracie, oczko tatusia, jego ulubienica. Śpiewa jej, tańczy, poświęca każdą chwilę. Nawet zabiera do pracy, gdzie jest uwielbiana i rozpieszczana. Dzięki swojej postawie, Richard jest postrzegany jako bardzo wyrozumiały i troskliwy mężczyzna. Takim właśnie jest, stawia rodzinę nade wszystko. Zrozumiał , że dzięki rodzinie życie jest pełne, a człowiek spełniony.

dopełnienie historii

dopełnienie historii