Poezje

Firma Księgarska Olesiejuk
2017-09-01
2017-09-01

1974

Obrazy poetyckie Baczyńskiego niosą wielki ładunek emocjonalny.

Ten obszerny, pięknie wydany zbiór zachwyci wszystkich miłośników poezji.

Mi najbardziej w jego twórczości podobają sie erotyki i wiersze skierowane do żony, Barbary.

Obrazy poetyckie Baczyńskiego niosą wielki ładunek emocjonalny.

Ten obszerny, pięknie wydany zbiór zachwyci wszystkich miłośników poezji.

Tomik Baczyńskiego kupiłam przez przypadek, oczarowała mnie piękna okładka 📗

Poeta pokolenia Kolumbów, których połączyła próba prze­pra­co­wa­nia wspól­nej trau­my, ja­kim była dru­ga woj­na świa­to­wa, oku­pa­cja oraz utrata bli­skich osób. W swoich utworach buduje symboliczną wizję świata wokół przyrody i Boga.

Tomik Baczyńskiego kupiłam przez przypadek, oczarowała mnie piękna okładka 📗

Dodaj cytat z książki Poezje