Publiczne prawo gospodarcze. Zarys wykładu

Okładka książki Publiczne prawo gospodarcze. Zarys wykładu
Rafał Blicharz Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska Seria: Seria akademicka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Seria akademicka
Wolters Kluwer Polska
2017-01-01
2015-01-01
prawo podręcznik akademicki publiczne prawo gospodarcze
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Publiczne prawo gospodarcze Michał Biliński, Rafał Blicharz, Tomasz Długosz, Jan Grabowski, Roman Hauser, Krzysztof Horubski, Karol Kiczka, Leon Kieres, Tadeusz Kocowski, Zygmunt Niewiadomski, Marek Szydło, Andrzej Wróbel, Artur Żurawik
Ocena 3,5
Publiczne praw... Michał Biliński, Ra...